مانافام - لوگو حاشیه دار

فروشندگان منتخب

همراهان عزیز ، در این صفحه می‌توانید مشخصات مربوط به فروشندگان منتخب محصولات مانافام را مشاهده کنید و جهت خرید محصولات ما از این فروشندگان اقدام کنید. لیست فروشندگان منتخب به صورت مداوم و مستمر، در بازه‌های زمانی یک ماهه بروزرسانی خواهد شد تا شما بتوانید از برترین فروشندگان در سراسر کشور، محصولات ما را تهیه نمایید و در اختیار مردم شریف ایران قرار دهید.

درصورتی که فروشنده محصولات ما هستید و میخواهید نام فروشگاهتان به لیست فروشندگان منتخب مانافام اضافه شود، از طریق صفحه اصلی سایت درخواست خود را ثبت نمایید. پس از ثبت درخواست شما، این درخواست توسط کارشناسان مانافام بررسی خواهد شد و در صورت تایید اطلاعات، مشخصات فروشگاه حضوری یا اینترنتی شما در این صفحه درج خواهد شد و تیم ما به صورت ماهیانه به فروشگاه شما امتیاز می‌دهند.

لیست فروشندگان منتخب

جهت مشاهده فروشندگان منتخب ابتدا از بین دو گزینه‌ی فروشندگان حضوری و فروشندگان آنلاین، یک گزینه را انتخاب کنید. در لیست باز شده فروشندگان منتخب به تفکیک استان‌ها قابل مشاهده هستند. پس از انتخاب استان مورد نظر، اطلاعات مربوط به فروشندگان منتخب آن استان به ترتیب رتبه کسب شده، قابل مشاهده است.

نوع فروشگاه انتخاب شده: فروشگاه حضوری

نوع فروشگاه انتخاب شده: فروشگاه آنلاین

فروشگاه تجهیزات پزشکی رهیافت طب

امتیاز این فروشگاه:
1/5

محل این فروشگاه: شیراز

فروشگاه تجهیزات پزشکی هاسپکسا

امتیاز این فروشگاه:
0.5/5

محل این فروشگاه: تهران

فروشگاه اینترنتی زنبور شاپ

امتیاز این فروشگاه:
0.5/5

محل این فروشگاه: مازندران – ساری

فروشگاه اینترنتی پایسین

امتیاز این فروشگاه:
0.5/5

محل این فروشگاه: 

فروشگاه اینترنتی بایا طب

امتیاز این فروشگاه:
0.5/5

محل این فروشگاه: 

در صورتی که شما پزشک هستید و می‌خواهید قبل از خرید محصولات مانافام، از کیفیت این محصولات اطمینان حاصل نمایید، فرم درخواست ارسال نمونه رایگان را تکمیل نمایید تا کارشناسان ما محصولات رایگان را جهت تست به آدرس شما ارسال نمایند.